Grupa Zwierciadło od kilku lat aktywnie rozbudowuje dział książek współpracując z najbardziej poczytnymi autorami.

Pierwszą książką wydaną przez dział książek Wydawnictwa Zwierciadło był zbiór felietonów Katarzyny Miller„Nie bój się życia”. Publikacja autorki związanej z magazynem „Zwierciadło” ukazała się we wrześniu 2010 roku i już po tygodniu znalazła się na listach bestsellerów.

Znaczną część oferty wydawniczej stanowią poradniki psychologiczne, autorstwa znanych specjalistów: Katarzyny Miller i Wojciecha Eichelbergera. Wydawnictwo współpracuje również z wieloma poczytnymi pisarzami, dziennikarzami i ekspertami z zakresu zdrowego stylu życia, takimi jak: Maria Nurowska, Ałbena Grabowska, Michał Rusinek, Jacek Santorski, Maja Popielarska, Monika Mrozowska oraz Karolina i Maciej Szaciłłowie.

Bestsellerem okazał się cykl „Czas honoru”, którego tom pierwszy ukazał się w roku 2011 opowieść o losach czterech cichociemnych, napisana przez autora telewizyjnego serialu pod tym samym tytułem, Jarosława Sokoła. Powieść została również wydana jako 9-tomowa kolekcja prasowa w twardej, ekskluzywnej oprawie. Kolejna powieść autora, „Awiatorzy. Opowieść o polskich lotnikach” okazała się z kolei bestsellerem jesieni 2016.

„Instrukcja obsługi faceta” Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej

W ostatnich miesiącach nakładem Wydawnictwa Zwierciadło ukazała się nowa książka Katarzyny Miller „Instrukcja obsługi faceta” oraz drugie wydanie jednego z pierwszych bestsellerów Wydawnictwa, książki Kacpra Godyckiego-Ćwirko „Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata”.

Bestsellerami są, począwszy od wydania wszystkie części poradnika  „Koktajle dla zdrowia i urody” autorstwa Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr oraz zbiór felietonów „W krzywym zwierciadle” Macieja Stuhra, który doczekał się już dwóch wydań.

 

 

 

Księgarnia internetowa: www.ksiegarnia.zwierciadlo.pl

Kontakt:

Szef Projektu:

Magdalena Chorębała tel. +48 22 312 37 41 m.chorebala@grupazwierciadlo.pl

Dyrektor ds. handlowych:

Anna Gromadowska tel. +48 22 312 37 46 a.gromadowska@grupazwierciadlo.pl

Dział Promocji – Książki:

Dorota Rożek tel.+48 22 312 37 42 d.rozek@grupazwierciadlo.pl

Magdalena Wrzosek tel. +48 603 798 616 m.wrzosek@grupazwierciadlo.pl